10 טיפים לתזונה נכונה
טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט
דיאטה של אואנה
אפליקציות לירידה במשקל
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
24/12/2013
אפליקציות דיאטטיות דיאטה היא עסק של כולם. החלטתם על דיאטה? גם בתחום הזה קיימות מגוון אפליקציות ....
דיאטת 17 הימים תפריט
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
19/12/2013
תפריט דיאטת 17 הימים מתחלק ל-4 מחזורים של הדיאטה. בסופו של תהליך 4 המחזורים הגוף נכנס ....
דיאטת 17 הימים
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
19/12/2013
דיאטת 17 הימים, כפי שכבר וודאי הבנתם, היא דיאטה מהירה ופשוטה יחסית, שתשיל מגופכם קילוגרמים ....
דיאטת ניקוי רעלים תפריט
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
18/12/2013
דיאטת ניקוי רעלים לא רק מבטיחה לכם גוף בריא וחזק יותר תוך שלושה שבועות בדיוק, ....
קטגוריות
מתכוני דיאטה
דיאטה מתכונים
דיאטת פחמימות
אורח חיים בריא
מתכון דיאטה
דיאטה פחמימות
מזון בריא
דיאטה ללא דיאטה
דיאטת כאסח
דיאטת הרזיה מהירה
הרזיה מהירה
תפריט דיאטטי
דיאטה הרזיה
תפריט תזונה
תזונה נכונה
דיאט
תפריט דיאטה
שומרי משקל
הרזיה
תזונה דיאטה
דיאטות
תזונה
כתבות פופולריות
  לא חייבים לסבול כדי להיות יפים. בכל הנוגע לדיאטה ותזונה נכונה, הרגשה תמידית של רעב ....
כשמדברים על דיאטה, המילה שמיד עולה לראש היא : אסור! ובכן, בנות, טעות. ראשית, אם ....
סנדוויצ'ים הם מעין קונצנזוס. כמעט כולם יסכימו על היות הכריכים בעלי מעמד של כבוד, ....
כתבות מומלצות
דיאטת דוקאן היא דיאטה מהירה המבוססת אף היא על תפריט דל בפחמימות ועשיר בחלבונים. ....
אפליקציות דיאטטיות דיאטה היא עסק של כולם. החלטתם על דיאטה? גם בתחום הזה קיימות מגוון ....
דיאטת 17 הימים, כפי שכבר וודאי הבנתם, היא דיאטה מהירה ופשוטה יחסית, שתשיל מגופכם ....
כתבות חדשות
אפליקציות דיאטטיות דיאטה היא עסק של כולם. החלטתם על דיאטה? גם בתחום הזה קיימות מגוון ....
תפריט דיאטת 17 הימים מתחלק ל-4 מחזורים של הדיאטה. בסופו של תהליך 4 המחזורים הגוף ....

10 טיפים לדיאטת פחמימות

נכתב ע"י מערכת , בתאריך 27/8/2013

כלל ראשון לדיאטת פחמימות: פחמימות- לא מילה גסה! חשוב להקפיד על צריכת פחמימות מורכבות כגון: לחם מחיטה מלאה, לחם דגנים, אורז, מלא, פסטה מקמח מלא וכו'. פחמימות מורכבות הן איכותיות יותר. המשמעות? סיבים, ברזל וקצת B12. לחם לבן הוא מעובד, כמו גם הפסטה והאורז ולכן מנושלים מערכים תזונתיים, מה שגורם להם להידבק אל דפנות המעיים ולגרום בהמשך למחלות ושאר מרעין בישין. דיאטת פחמימות מניפה דגל לבן לפיוס עם האויב הגדול של ההרזייה. אוכלים פחמימות ומרזים.


כלל שני לדיאטת פחמימות: מים מים בששון! חשוב להקפיד על שתייה מרובה של מים במשך היום. צריכה מרובה של פחמימות סופחת אליה נוזלים רבים. אף על פי שרמת האנרגיה בגוף עקב דיאטת פחמימות עולה, שתייה מרובה של מים תסייע בפירוק אבות המזון וספיגת הסיבים שבפחמימות המורכבות, תאיץ פעילות קיבה וחילוף חומרים, וכן תמנע התייבשות. תזונה נכונה היא תזונה עשירה בנוזלים. חשוב להקפיד על כך.


כלל שלישי לדיאטת פחמימות: הפרדת חלבונים! דיאטת פחמימות מבוססת על מתכוני דיאטה דלים בחלבונים מן החי. ניתן לפתור זאת באמצעות התייעצות עם דיאטנית מוסמכת לגבי צריכת סידן ממקור מלאכותי. הפיתרון הבריא יותר הוא שילוב של קטניות כמו עדשים, שעועית ואפונה העשירים בחלבונים. מה גם ששילוב של קטניות ודגנים, כדוגמת אור וכוסמת, הופך את החלבונים שבקטניות לבעלי ערך תזונתי גבוה יותר.


כלל רביעי לדיאטת פחמימות: יורדים לאט! דיאטת פחמימות מבטיחה הרזייה אך בקצב איטי. היתרון המשמעותי של ירידה איטית ומבוקרת במשקל הוא שהגוף לא נמצא במצב של מגננה וכך המראה הרזה נשמר לאורך זמן.


כלל חמישי לדיאטת פחמימות: חיוך לאורך כל הדרך! אכילת פחמימות מסייעת רבות בייצור סרוטונין, הורמון האחראי על מצב הרוח. הדבר משפיע במיוחד על נשים. סרוטונין המיוצר תדיר גורם לתחושת סיפוק ושמחה. כך שגם הפרעות אכילה המקשרות מצבי משבר עם אוכל, מרוסנות במקרה הזה.


כלל שישי לדיאטת פחמימות: הבטן הרכה! אנשים רבים סובלים ממחלות מעיים כרוניות ורגישויות לגלוטן הידועות להם או לא. לפני דיאטת פחמימות, חשוב לוודא על רגישות כזו אם קיימת. גלוטן הוא חלבון המופק מחיטה מעובדת והוא אינו בהכרח רע במהותו. חולי צליאק או אנשים בעלי אלרגיה או רגישות לגלוטן יכולים לקבל תפריט התואם לצרכיהם. מומלץ לכל אדם לבצע בדיקה לפני ההתפתות להליכת שבי אחר תפריט דיאטטי קסום ומשביע.


כלל שביעי לדיאטת פחמימות: אימון כושר! היתרון הבולט של דיאטת פחמימות מתבטא בכמות האנרגיה הרבה שהגוף מקבל כתוצאה מצריכתן. מה לעשות עם כל האנרגיה הזאת? נועלים נעלי התעמלות ויוצאים לדרך. לא מתחברים לפעילות גופנית? התוצאות מביאות מוטיבציה! הרגילו את עצמכם לפחות לחצי שעה של פעילות כזו או אחרת עם חבר, בן משפחה, מוזיקה שאוהבים ונצלו את כל האנרגיה למען ניצחון השרירים על השומן!


כלל שמיני לדיאטת פחמימות: להתחיל ברגל ימין! חשוב לבדוק את התזמון של הדיאטה. אם החלטתם להתחיל את הדיאטה בתקופת חגים, חופשה וכו'- צפו לכישלון כמעט ודאי. תזונה נכונה היא המטרה. לשם כך צריך לעשות זאת בזמן הנכון.


כלל תשיעי לדיאטת פחמימות: לא טוב היות האדם לבדו! דאגו לליווי של תזונאי/ת או דיאטני/ת מוסמכים שיהיו לכם מורי דרך. כך תהיו במעקב, תקבלו תפריט דיאטטי בריא ומזין ותפקחו על מה שנכנס לפה ועל המשקל.כלל עשירי לדיאטת פחמימות: הימנעות ממתוקים! איך עושים את זה? החליפו את הממתקים המלאכותיים בממתקים מהטבע. כלומר: פירות. הפחמימות שתצרכו יספקו לכם חשקים רבים. פירות יספקו לגוף אנרגיה, סוכרים ויטמינים, סיבים, מינרלים- והכל בזול, טבעי ובריא!


דיאטת פחמימות לוקחת את המזון המנחם והופכת אותו למזון שדוחף אותנו קדימה אל הרזון הנכסף. כי דיאטה מעולם לא נראתה טוב יותר.

10 טיפים לדיאטת פחמימות
תגובות הגולשים:
content_16_img_3
dsfdf
sdfsdfsdf
9, 4 2013 , 12:23
content_16_img_3
dfgdfg
dfgdfg
9, 4 2013 , 12:34