10 טיפים לתזונה נכונה
טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט
דיאטה של אואנה
אפליקציות לירידה במשקל
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
24/12/2013
אפליקציות דיאטטיות דיאטה היא עסק של כולם. החלטתם על דיאטה? גם בתחום הזה קיימות מגוון אפליקציות ....
דיאטת 17 הימים תפריט
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
19/12/2013
תפריט דיאטת 17 הימים מתחלק ל-4 מחזורים של הדיאטה. בסופו של תהליך 4 המחזורים הגוף נכנס ....
דיאטת 17 הימים
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
19/12/2013
דיאטת 17 הימים, כפי שכבר וודאי הבנתם, היא דיאטה מהירה ופשוטה יחסית, שתשיל מגופכם קילוגרמים ....
דיאטת ניקוי רעלים תפריט
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
star_gray
18/12/2013
דיאטת ניקוי רעלים לא רק מבטיחה לכם גוף בריא וחזק יותר תוך שלושה שבועות בדיוק, ....
קטגוריות
מתכוני דיאטה
דיאטה מתכונים
דיאטת פחמימות
אורח חיים בריא
מתכון דיאטה
דיאטה פחמימות
מזון בריא
דיאטה ללא דיאטה
דיאטת כאסח
דיאטת הרזיה מהירה
הרזיה מהירה
תפריט דיאטטי
דיאטה הרזיה
תפריט תזונה
תזונה נכונה
דיאט
תפריט דיאטה
שומרי משקל
הרזיה
תזונה דיאטה
דיאטות
תזונה
כתבות פופולריות
  לא חייבים לסבול כדי להיות יפים. בכל הנוגע לדיאטה ותזונה נכונה, הרגשה תמידית של רעב ....
כשמדברים על דיאטה, המילה שמיד עולה לראש היא : אסור! ובכן, בנות, טעות. ראשית, אם ....
סנדוויצ'ים הם מעין קונצנזוס. כמעט כולם יסכימו על היות הכריכים בעלי מעמד של כבוד, ....
כתבות מומלצות
דיאטת דוקאן היא דיאטה מהירה המבוססת אף היא על תפריט דל בפחמימות ועשיר בחלבונים. ....
אפליקציות דיאטטיות דיאטה היא עסק של כולם. החלטתם על דיאטה? גם בתחום הזה קיימות מגוון ....
דיאטת 17 הימים, כפי שכבר וודאי הבנתם, היא דיאטה מהירה ופשוטה יחסית, שתשיל מגופכם ....
כתבות חדשות
אפליקציות דיאטטיות דיאטה היא עסק של כולם. החלטתם על דיאטה? גם בתחום הזה קיימות מגוון ....
תפריט דיאטת 17 הימים מתחלק ל-4 מחזורים של הדיאטה. בסופו של תהליך 4 המחזורים הגוף ....

10 טיפים לאימון כושר

נכתב ע"י מערכת , בתאריך 27/8/2013

 

כלל ראשון לאימון כושר: אירובי! תנאי הכרחי להרזייה מלבד התזונה, היא פעילות אירובית, מתונה או פחות. אימון אירובי ממריץ את הדם, מגביר קצב פעימות הלב, מביא את הגוף לצריכה גדולה יותר של חמצן וכך שורף שומנים באופן מוגבר. אימון כושר אירובי חשוב יותר מאנאירובי אם המטרה היא הרזייה, חיזוק סיבולת לב ריאה ואורח חיים בריא.


כלל שני לאימון כושר: מה אוכלים? קבעתם עיתים לאימון כושר? יופי! מה צריך לאכול? לפני כל פעילות גופנית רצוי לא לאכול לפחות שעתיים לפני. במיוחד לא חלבון. הסיבה: לגוף לוקח זמן לעכל חלבון והוא מוציא המון אנרגייה בכך. כל זרימת הדם מכוונת למערכת העיכול, כך שגם אם אכלתם צלוחית קטנה של קורנפלקס עם חלב לפני שעה- חכו עוד שעה שעתיים כדי שהמזון לא יעלה ויגרום לתחושת כבדות, בחילה  וחולשה. מה מותר: פחמימות בלבד שיספקו אנרגיה לשרירים. לאחר האימון מומלץ לצרוך חלבונים ופחמימות. תפריט דיאטת חלבונים יכול להעשיר את הידע שלכם על אילו חלבונים עדיף לצרוך.


כלל שלישי לאימון כושר: איך מתחילים? אם מעולם לא התאמנתם, חשוב שתהיו מודעים ליכולת שלכם. התחילו בפעילות מתונה של חצי שעה אירובי קל כמו הליכה מהירה, שחייה, אופניים וכו'. אם התחלתם בחדר כושר, חשוב להתייעץ עם מאמן מוסמך שיבנה לכם תכנית מותאמת אישית.


תפריט דיאטה ללא גלוטן! הקליקו.


כלל רביעי לאימון כושר: איך תדעו מה מתאים לכם? חדר כושר, פילאטיס, יוגה, ריקוד, שחייה, כדורגל- כל כך הרבה אופציות והידע מועט? לכו על 3 אופציות לא אקסטרימיות שנראות לכם ידידותיות ומשרתות את המטרה אליה ברצונכם להגיע. תזונה נכונה בשילוב אימון כושר הם נוסחה נצחית בכל הקשור לגוף ונפש.


כלל חמישי לאימון כושר: פילאטיס, משקולות ומה שביניהם.. אימון אנאירובי חשוב לא פחות. בעיקר עקב העובדה שגם אימון כושר אנאירובי שורף קלוריות ושומנים. בבניית שיגרת אימונים חשוב לשלב אימון אירובי ואנאירובי כדי לשרוף שומנים וגם להעלות מסת שריר.


כלל שישי לאימון כושר: אפשר גם בבית! אם לא בא לכם לצאת החוצה אין שום בעיה שתעשו את זה בבית. כיצד? בעזרת הטלויזיה כמובן. בכל בוקר משודרות תכניות כושר ניתן לתרגל מול המסך. אם אין לכם זמן, ניתן לצפות בסרטונים במחשב או באתר שלנו. בהצלחה!


כלל שביעי לאימון כושר: כשמתחילים להתאמן, הגוף נוקשה, אך עם זאת דומה לאדם שצעד במדבר ימים בלי מים וכשמשיגה ידו- הוא גומע אותם בשקיקה. הגוף מתחזק, מתגמש ומתחטב לבסוף. היתרון הגדול: שורפים יותר קלוריות גם במנוחה. השרירים בונים את עצמם ולשם כך צריכים יותר אנרגיה במצב כזה. באופן אוטומטי דורש הגוף גם מזון בריא יותר שיאפשר לבנות שרירים.


כלל שמיני לאימון כושר:  אימון כושר הוא בעל סדר. בדרך כלל מחלקים את האימון לסטים. כשרוצים לעבוד על ידיים לדוגמא, משלבים מס סטים ליד אחורית ומס סטים ליד קדמית. ההמלצה היא אינדיבידואלית לכל אדם בכל אימון. מומלץ לעבוד כל יום על קבוצת שרירים שונה כדי ליצור אחידות בגוף.


כלל תשיעי לאימון כושר: תנוחו! המנוחה היא קריטית! אימון כושר מאומץ מדי משחרר חומצות חלב הנקראת קורטיזול. השרירים באימון גופני נקרעים אך נבנים מחדש באמצעות מנוחה ותזונה נכונה. אי לכך, חוסר מנוחה ותזונה לקוייה, לא יביאו לבניית השרירים ואף עלולים לדלדל אותם ואז נוצרת תשישות כרונית, חולשה ורפיון הגוף.כלל עשירי לאימון כושר: התמדה! התחילו לאט ומתון ולא להתייאש. זמן ממוצע שלוקח לגוף להיכנס לכושר הוא חודשיים שלושה. אורח חיים בריא כולל בתוכו אלמנט של כושר ותנועה המסייעים רבסות לבריאותכם. סוד ההצלחה כפי שלימדו אותנו, הוא התמדה. לאחר תקופת ההסתגלות קשה להפסיק.


אימון כושר חיוני להתנהלות היומיומית של האדם, בכל גיל ובכל מצב גופני. אימון כושר מזרים את הדם, מרחיב את כלי הדם, מונע מחלות ומשפר את מצב הרוח על ידי שחרור סרוטונין ואנדופינים.
חשוב להקפיד על לפחות מינימות תזוזה כדי לאפשר לעצמנו ולגוף שלנו חיים טובים יותר.
10 טיפים לאימון כושר
תגובות הגולשים: